Malování podle čísel na plátno 40x50cm - Velké kočky, lev a gepard
Malování podle čísel – Divoké šelmy (40 × 50 cm) – Edice „Malý jak Picasso“
Probbuďte v sobě umělce a vytvořte si vlastní mistrovské dílo s prémiovou sadou pro malování podle čísel od značky Norimpex z edice „Malý jak Picasso“. Tento motiv zachycuje majestátní divoké šelmy v čele se lvem, tygrem, levhartem, černým panterem a sněžným leopardem (irbisem). Výsledný obraz působí velmi detailně a stane se luxusní dekorací každého interiéru.
Malování podle čísel je ideální způsob, jak vypnout po náročném dni, snížit stres, podpořit svou kreativitu a potrénovat soustředění i jemnou motoriku.




Návod na malování:
1. Než začnete, rozložte si veškerý obsah balení. Barvy jsou očíslované, stejná čísla jsou i na plátně. Každá barva má své číslo.
2. Nejdřív začněte malovat světlými barvami. Postupně vyplňujte očíslovaná políčka.
3. Po každé změně barvy, nezapomeňte důkladně vymýt štětec, aby se vám barvy nesmíchaly.
4. Nakonec malujte tmavými barvami. Pokud jste přetáhli okraje, tmavou barvou
to opravíte.
BALENÍ OBSAHUJE: Plátno 40 x 50 cm zabalené ve strečové fólii, 3 x malířské štětce, 22 akrylových barev
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kreativní sady |
|---|---|
| EAN: | 5906196002048 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Norimpex |
|---|---|
| Adresa : | ul. Osadnicza 35, Zielona Góra |
| E-mail : | biuro@norimpex.pl |
