O nás

Firma SMT Creatoys s. r. o. začala působit na českém trhu již od roku 1997. Mezi její první výrobky patřily puzzle, které začala firma dovážet z Německa, poté rozšířila nabídku o společenské hry a škrabací obrázky, rovněž dovážené z Evropy. Postupem doby se sortiment stále rozšiřoval o další produkty jako např. malování podle čísel, okenní barvy, či barvy na obličej. V současné době se firma zaměřuje především na velkoobchodní a maloobchodní prodej výtvarných hraček, nejrůznějších výtvarných potřeb a materiálů, puzzle, kreativních a tvořivých sad, barev na obličej a jako novinku roku 2021 rozšířila nabídku o dřevěné 3D puzzle. Zboží dováží nejen z Evropy, ale i z Číny nebo z Taiwanu. Své zboží vybírá tak, aby rozvíjelo šikovnost, fantazii, tvořivost dětí.

Snaží se na český trh přinášet stále nové a zajímavé hračky a nejrůznější výtvarné materiály, potřeby i techniky. Cílová skupina je velmi široká, protože výtvarné hračky jsou určené pro děti i dospělé.

Firma si zakládá na velmi kvalitních a cenově dostupných výrobcích, které nabízí pod svojí vlastní značkou, která si na českém trhu našla své místo. Zásadou je, aby všechny výrobky měly kvalitní obal, český srozumitelný návod a splňovaly veškeré atesty a požadavky na hračky.

Firma nabízí distribuci zboží po celé České i Slovenské republice. Mezi hlavní odběratelé patří obchody s hračkami, papírnictví, knihkupectví, umělecké potřeby a hobby obchody.

Kontakty