Registrace

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 355 hodnocení
5
347x
4
7x
3
1x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

MM Avatar autora Markéta Machanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.7.2024
Rychlé jednání, ale zásilka byla bohužel doručena na jiné místo než jsem chtěla.
MM Avatar autora Monika Miczková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.6.2024
Velmi ochotně a vstřícné jednání.
HH Avatar autora Hana Horáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.6.2024
Rychlé dodání a dobrá komunikace, produkty jsou kvalitní. Doporučuji.
VO Avatar autora Vladimíra Ondrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.6.2024
Velmi rychlé dodání.
IM Avatar autora Ivana Matysková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2024
Spolehlivý obchod, ve kterém nakupuji pravidelně. Vždy je vše vyřízeno rychle a bez problémů. 110% spokojenost :-)
KD Avatar autora Karel Rudolf Dočkal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.6.2024
ANO SUPER!
IK Avatar autora Iveta Koudelkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.5.2024
Rychlé dodání, doporucuji
IB Avatar autora Ing.jiří Barvíř Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.5.2024
Velmi spokojení.Vždy bleskové dodání.
Avatar autora Michaela Čapková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.5.2024
Velká spokojenost,ochota,spolehlivost a rychlé dodání zboží
J Avatar autora Jika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.4.2024
Spokojenost, doporučuji.
Avatar autora Dana Ševčíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2024
JK Avatar autora Jitka Kučerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.4.2024
Velká spokojenost, ochota a rychlost vyřízení objednávky.
K Avatar autora Královi Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.4.2024
Blesku-rychlost, spolehlivost
MM Avatar autora Miroslava Mitísková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2024
V Avatar autora VK Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.3.2024
nejlepší prodejce
Avatar autora Zdenka Škubalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.3.2024
Velmi spokojená,široký výběr,rychlé vyřízení objednávky,kvalitně zabaleno a brzy dodáno a ještě k mému překvapení dárečky jako poděkování za objednávku,to se v internetovém obchodování často nestává. Děkuji. Za mě vše OK👍👍👍😀
PJ Avatar autora Pavla Jiříčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.3.2024
Jsem spokojená, vše v pořádku.
PK Avatar autora Pavlína Klomfarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.3.2024
S obchodem jsem velmi spokojená
P Avatar autora Petra N Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.3.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.2.2024
+ obchod vždy perfektní komunikace a je bezproblrémový

Ovládací prvky výpisu

356 položek celkem